środa, 1 czerwca 2022

Papiery do wydruku samodzielnego, czyli co robiłam przez ostatnie lata

 Witam Cię serdecznie!
Przez ten długi czas nieobecności nastąpiło wiele zmian w moim życiu. Przeprowadzka, rok etatu, wieści o nieuleczalnej chorobie, dużo stresu i łez...
Były też miłe chwile, jak zaręczyny <3 planujemy ślub na przyszły rok :)

Przez cały czas tworzyłam wiele zaproszeń komunijnych, ale przede wszystkim kolekcji papierów do samodzielnego wydruku czyli "digital papers".

Zaproszeń udało nam się z narzeczonym zrobić ponad 2500 w sezonie 2022r. Liczba, o której nigdy nie sądziłam, że będzie w moim zasięgu, szczególnie, że choroba zjada mnie od środka z każdym dniem.
Wiecie co w tym jest najgorsze? Że siedzisz po nocach, pracujesz po 16 godzin dziennie, jesz w biegu byle co, a potem i tak musisz oddać kilka tysięcy na podatek, zus, księgową i inne opłaty. Okrutnie to wszystko niesprawiedliwe w tym naszym rękodziele.

Teraz zwalniam po sezonie komunijnym. Dałam rękom odpocząć od dłubaniny i nadrabiam kolekcje papierów do wydruku. Niedługo będę Panią Talik więc nasz sklep i firma nazywają się ByTalik. Może nic oryginalnego, ale uważam, że fajnie jest sygnować się nazwiskiem. 

Jeśli jesteś mój gościu ciekawy jak wygląda szerzej moja działalność digital to zapraszam do sklepu: www.bytalik.pl
Znajdziesz tam digi stemple, szablony pudełek i całą masę papierów do samodzielnego wydruku.

Jeszcze nie muszę oznaczać hasztagów #zbieramnabadania, ale w tym kraju to niedługo może to nastąpić :P dostałam skierowania na dwa rezonanse, a w mojej głowie brzmi tylko "no chyba nie" haha.
papiery do wydruku, digital papers, digi stemple, digi papiery, papiery do samodzielnego wydruku, papiery scrapbooking, papiery digi, bytalik, ni mniej ni więcej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz