niedziela, 28 września 2014

Kolorowo


Próbowałam w tym tygodniu zmierzyć się z kartkami świątecznymi. Efekt był przerażający, a prace wylądują w koszu. Nie potrafię wgryźć się w nową tematykę, a tym bardziej robić płaskich kartek, których na co dzień nie wykonuję. Czasu do świat coraz mniej, dwa miesiące bardzo szybko zlecą, a mnie czeka sporo nauki. Na razie więc powracam do tematyki ślubnej. Tym razem poniosło mnie z kolorami ;)poniedziałek, 22 września 2014

Fioletowo i z bukietem


Kolejny wolny dzionek, więc kolejne prace publikuję na blogu :)
Tym razem na ślub koleżanki połączyłam fioletowe kwiaty z szarym i niebieskim papierem. Całość dopełnia sentencja w ramce i delikatne motylki.

Zbliża się październik, wtedy też zaczynam współpracę w dream teamie, więc powoli w mojej głowie zbieram pomysły na inspirację dla Was :)

...oglądajcie, a ja idę na spacerek potaplać się w kałużach jak dziecko...
Wszyscy sobie ślubują, tylko ja się ociągam ;) Chyba sobie poślubię moje kartki i jakąś fajną pracownię hihi.


Madziu i Piotrze wszystkiego najlepszego!!!
niedziela, 21 września 2014

Kołyskowy szał nr.3

Pogoda się psuje, muszę się powoli przyzwyczaić, że lato odchodzi. Publikuję ostatnie z obiecanych pudełeczek z kołyską w środku i idę dalej odpoczywać od kartek, bo od hobby też czasem dobrze odpocząć :) (dzień, może pół, albo godzinę... to jak narkotyk :))
czwartek, 18 września 2014

Kopertówka wrześniowa


Żegnamy monotonność pudełkową, witamy moją drugą w życiu kopertówkę ;) dopieszczona w każdym calu, nawet na listkach pojawiły się kropelki rosy. Co tu dużo mówić- zapraszam do obejrzenia :)


wtorek, 16 września 2014

Lipcowa


Podczas szukania chociaż jednego swojego zdjęcia na dysku (nie mam w ogóle zdjęć innych prócz zdjęcia kartek, buuuu) natrafiłam na moją lipcową kartkę ślubną. Mocne kolory tworzą specyficzny klimat, a całość dopełniają wykonane przeze mnie kwiatki- gnieciuchy.niedziela, 14 września 2014

Kołyskowy szał nr 2


Wersja dla chłopca - niebieska :)
Coś monotonnie na tym moim blogu. Nic tylko pudła :) Obiecuję poprawę.Kwiatki obok kołyski wykonałam własnoręcznie. Kolor uzyskałam dzięki barwieniu kredką akwarelową o kolorze granatowym.


Papier użyty w mojej pracy pochodzi z magicznej kartki, natomiast tekturki można znaleźć TUTAJsobota, 13 września 2014

Kołyskowy szał nr 1


W najbliższym czasie zaprezentuję moje trzy pudełeczka na Chrzest. Każde zawiera w środku kołyskę :)
Oto pierwsze z nich:
 
Zdjęcia wyszły kiepsko, musicie mi wybaczyć ;)

Tekturkę kołyskę możecie znaleźć TUTAJ


czwartek, 4 września 2014

Groszowe sprawy


Dzisiaj spora dawka zdjęć :) Znowu box z wykorzystaniem monet, tym razem nie na drzewku szczęścia, a w niewielkim pudełeczku w środku boxa. Para Młoda miała sporo do zbierania :) Wszystkiego najlepszego!
A tak wygląda efekt końcowy- zapakowany w worek celofanowy i owinięty kokardą box pojechał prosto na ślub :)